Menu

Historische middag voor de gemeenteraad en college van B&W van Soest

donderdag 16 juli 2026

Op uitnodiging van de gemeente Soest verzorgden Peter en Lex op 10 juli opnieuw een historische presentatie voor de gemeenteraad. Na een eerdere bijeenkomst vier jaar geleden gingen zij ook dit keer met de raadsleden op reis door de rijke geschiedenis van Soest. De bijeenkomst vond plaats in De Potstal bij het Gagelgat en vormde de afsluiting van het politieke seizoen vóór het zomerreces.

Tijdens de presentatie kwamen uiteenlopende onderwerpen aan bod, waaronder de geschiedenis van de Soester gemeenteraad, het Soester Natuurbad, de bekende bussen van WC Tensen, winkelcentrum Soest-Zuid, de voormalige Klein Engendaalweg, de SKS-store, het Nieuwerhoekplein en het uitgaansleven van vroeger. Aan de hand van historische foto's, verhalen en anekdotes kregen de aanwezigen een inkijkje in het verleden van het dorp.

De presentatie kende een interactief karakter. Raadsleden werden uitgedaagd om vragen te beantwoorden en herinneringen te delen, wat zorgde voor levendige gesprekken en verrassende inzichten. 

Wie weet volgt over vier jaar opnieuw een historische terugblik voor een nieuwe lichting raadsleden.

Jaap van den Broek was ook aanwezig en maakte bijgaande foto's. 

Nieuwsoverzicht

Uitgeverij Peles

Uitgeverij Peles specialiseert zich in het ontwikkelen, schrijven en produceren van publicaties over weemoed, nostalgie en herinneringen.

Bestellen

Eén van onze boeken bestellen?

Boeken bestellen

Contact

Heeft u vragen? Neem gerust contact met ons op via info@uitgeverijpeles.nl!

Contact